Results

Filter by team
September

Saturday 18 September 2021

Men's East 1

TBC
Dunfermline Carnegie 3
vs
Grange Development
15:30
Edinburgh University 4
0 - 5 Full time
Grange 5
17:30
Edinburgh University 5
6 - 3 Full time
Inverleith 3
TBC
Falkirk & Linlithgow 2
1 - 2 Full time
Stirling Wanderers 1
11:00
Fidra Lions 1
1 - 2 Full time
Watsonians 4

Men's East 2

TBC
CALA 2
vs
Stirling University
12:00
Eskvale 1
4 - 0 Full time
Watsonians 6
TBC
Fjordhus Reivers
5 - 1 Full time
Kinross 1

Men's East 3

TBC
Dunfermline Carnegie 4
0 - 11 Full time
Livingston & West Lothian
TBC
Dunfermline City
3 - 1 Full time
Peebles
TBC
ESM 3
1 - 1 Full time
Stirling Wanderers 2
15:30
Watsonians 7
P - P
Falkirk & Linlithgow 3

Men's East 4

TBC
CALA Development
1 - 4 Full time
Falkirk & Linlithgow 4
TBC
Dunfermline Carnegie Development
vs
Grange 7
17:00
Edinburgh University 7
1 - 3 Full time
Inverleith Development
13:30
Eskvale 2
C - C
Kinross 2

Women's East 1

14:00
Borders Fjordhus Reivers 3
vs
Borders Fjordhus Reivers 2
14:00
Boroughmuir
vs
Ed Uni 6
14:00
Ed Uni 4
3 - 4 Full time
Inverleith 2
13:30
Grange 3
2 - 0 Full time
Ed Uni 5
12:00
Liv & W Lothian
2 - 2 Full time
Kelso

Women's East 2

14:00
Peebles
vs
Heriots 2
14:00
Ross High
3 - 0 Full time
Ed Uni 7
16:00
Watsonians 3
3 - 1 Full time
Cala 3
TBC
Watsonians 4
P - P
CSL (CS/Liberton merger)

Women's East 3

12:00
Carnegie 2
0 - 3 Full time
Watsonians 5
15:00
Eskvale
3 - 1 Full time
Ed Uni 8
Att. 16
Kelso 2
4 - 3 Full time
Ed Uni 9
14:30
Stirling Wanderers 2
vs
Borders Fjordhus Reivers 4

Women's East 4

14:00
Borders Fjordhus Reivers 6
vs
Liv & W Lothian 2
15:30
Cala 5
2 - 2 Full time
Watsonians 6
14:00
Carnegie 3
1 - 5 Full time
P Lodge 2
14:00
Ed Uni 10
vs
Dunbar
13:30
Grange 4
1 - 2 Full time
Cala 4
16:30
Inverleith 3
P - P
Borders Fjordhus Reivers 5

Women's East 5

14:00
Carnegie 4 (D)
0 - 4 Full time
Ross High 2 (D)
TBC
Dunbar 2 (D)
C - C
Watsonians 7 (D)
14:00
Eskvale 2 (D)
0 - 10 Full time
ESM 4 (D)
14:00
Haddington 2 (D)
vs
Falkirk & Linlithgow 3 (D)
14:30
Kelso 3 (D)
vs
Cala 6 (D)

Saturday 11 September 2021

Women's East 2

TBC
Watsonians 3
1 - 1 Full time
P Lodge

Women's East 3

TBC
Borders Fjordhus Reivers 4
6 - 0 Full time
Watsonians 5

Women's East 5

TBC
Watsonians 7 (D)
1 - 2 Full time
Haddington 2 (D)

Saturday 4 September 2021

Women's East 1

14:00
Borders Fjordhus Reivers 3
vs
Liv & W Lothian
14:00
Boroughmuir
0 - 2 Full time
Inverleith 2
14:00
Kelso
3 - 0 Full time
Grange 3

Women's East 2

14:00
Cala 3
vs
Ed Uni 7
14:00
Peebles
vs
ESM 3
14:00
Ross High
8 - 0 Full time
Heriots 2
TBC
Watsonians 3
4 - 1 Full time
Watsonians 4

Women's East 3

14:00
Borders Fjordhus Reivers 4
2 - 0 Full time
Berwick
14:00
Ed Uni 8
vs
Ed Uni 9
14:00
Eskvale
0 - 2 Full time
Carnegie 2
14:00
Kelso 2
1 - 3 Full time
Boroughmuir 2
TBC
Watsonians 5
3 - 0 Full time
Stirling Wanderers 2

Women's East 4

14:00
Cala 4
2 - 2 Full time
Borders Fjordhus Reivers 5
14:00
Cala 5
0 - 4 Full time
Borders Fjordhus Reivers 6
14:00
Carnegie 3
1 - 1 Full time
Liv & W Lothian 2
TBC
Dunbar
2 - 1 Full time
Watsonians 6
14:00
Grange 4
P - P
Ed Uni 10
13:30
Inverleith 3
1 - 3 Full time
P Lodge 2

Women's East 5

14:00
Cala 6 (D)
vs
Dunbar 2 (D)
14:00
Carnegie 4 (D)
vs
ESM 4 (D)
TBC
Eskvale 2 (D)
2 - 13 Full time
Watsonians 7 (D)
14:00
Haddington 2 (D)
6 - 3 Full time
Kelso 3 (D)
14:00
Ross High 2 (D)
6 - 0 Full time
Falkirk & Linlithgow 3 (D)

SH East District newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe