Fixtures

Filter by team

Friday 22 October 2021

Men's East 1

17:30
Edinburgh University 5
vs
Inverleith 3
MRF

Saturday 23 October 2021

Men's East 2

15:30
Alloa
vs
Grange 6

Women's East 1

14:00
Borders Fjordhus Reivers 3
vs
Inverleith 2
14:00
Ed Uni 5
vs
Borders Fjordhus Reivers 2
13:00
Grange 3
vs
Boroughmuir
13:00
Kelso
vs
Carnegie
14:00
Livingston & West Lothian Ladies 1s
vs
Ed Uni 6

Women's East 2

14:00
CSL (CS/Liberton merger)
vs
ESM 3
12:30
P Lodge
vs
Cala 3
15:30
Watsonians 3
vs
Heriots 2
14:00
Watsonians 4
vs
Ed Uni 7

Women's East 3

13:00
Berwick
vs
Falkirk & Linlithgow
14:00
Borders Fjordhus Reivers 4
vs
Ed Uni 8
14:00
Carnegie 2
vs
Ed Uni 9
12:00
Eskvale
vs
Boroughmuir 2
14:30
Stirling Wanderers 2
vs
Kelso 2
14:00
Watsonians 5
vs
WIT 2

Women's East 4

15:00
Cala 5
vs
Cala 4
14:00
Carnegie 3
vs
Borders Fjordhus Reivers 6
14:00
Dunbar
vs
Livingston & West Lothian Ladies 2s
14:00
Ed Uni 10
vs
Borders Fjordhus Reivers 5
14:30
Grange 4
vs
P Lodge 2
15:30
Watsonians 6
vs
Inverleith 3

Saturday 30 October 2021

Men's East 1

TBC
Dunfermline Carnegie 3
vs
Fidra Lions 1
TBC
Grange 5
vs
Grange Development
13:30
Inverleith 3
vs
Edinburgh University 4
13:00
Stirling Wanderers 1
vs
Edinburgh University 5
16:00
Watsonians 4
vs
Falkirk & Linlithgow 2

Men's East 2

TBC
Alloa
vs
Eskvale 1
TBC
CALA 2
vs
Watsonians 5
TBC
Kinross 1
vs
Grange 6
TBC
Stirling University
vs
Fjordhus Reivers
12:30
Watsonians 6
vs
Edinburgh University 6

Men's East 3

TBC
Dunfermline Carnegie 4
vs
Fidra Lions 2
TBC
ESM 3
vs
Watsonians 7
TBC
Peebles
vs
Livingston & West Lothian
16:00
Stirling Wanderers 2
vs
Dunfermline City

Men's East 4

TBC
Grange 7
vs
Falkirk & Linlithgow 4
TBC
Inverleith Development
vs
Dunfermline Carnegie Development
TBC
Kinross 2
vs
Edinburgh University 7

Women's East 1

14:00
Carnegie
vs
Ed Uni 5
14:00
Ed Uni 6
vs
Borders Fjordhus Reivers 3
14:00
Grange 3
vs
Ed Uni 4
13:30
Inverleith 2
vs
Kelso
14:00
Livingston & West Lothian Ladies 1s
vs
Boroughmuir

Women's East 2

14:00
ESM 3
vs
P Lodge
TBC
Ed Uni 7
vs
Watsonians 3
14:00
Heriots 2
vs
CSL (CS/Liberton merger)
13:00
Watsonians 4
vs
Ross High

Women's East 3

TBC
Boroughmuir 2
vs
Watsonians 5
14:00
Ed Uni 8
vs
Berwick
14:30
Ed Uni 9
vs
Eskvale
14:00
Kelso 2
vs
Carnegie 2
14:00
WIT 2
vs
Borders Fjordhus Reivers 4

Women's East 4

14:00
Borders Fjordhus Reivers 5
vs
Grange 4
16:30
Cala 4
vs
Borders Fjordhus Reivers 6
14:00
Ed Uni 10
vs
Inverleith 3
TBC
Livingston & West Lothian Ladies 2s
vs
Cala 5
14:00
P Lodge 2
vs
Dunbar
14:00
Watsonians 6
vs
Carnegie 3

Women's East 5

14:00
Dunbar 2 (D)
vs
Eskvale 2 (D)
14:00
Haddington 2 (D)
vs
Ross High 2 (D)
14:00
Kelso 3 (D)
vs
Carnegie 4 (D)
15:30
Watsonians 7 (D)
vs
Falkirk & Linlithgow 3 (D)

Sunday 31 October 2021

Women's East 3

13:00
Stirling Wanderers 2
vs
Falkirk & Linlithgow

Latest news

League Rules
General League Rules

League rules and match report forms

Inverleith Walking Hockey
General Inverleith Walking Hockey

Walking Hockey

SH East District newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe